strona główna Nowości rynkowe Nowatorski system filtracji powietrza - UFI Multitube
2024-05-09, ostatnia aktualizacja 2024-05-09 07:46

Nowatorski system filtracji powietrza - UFI Multitube

System Multitube do Fiata 500 Hybrid, dostępny z kodami UFI 27.TUB.01 i SOFIMA S 1TUB

Fot. UFI

System Multitube do Fiata 500 Hybrid, dostępny z kodami UFI 27.TUB.01 i SOFIMA S 1TUB

Specjalizująca się w dziedzinie filtracji i zarządzania termicznego, a także technologii na rzecz rozwoju mobilności wodorowej firma UFI Filters ogłasza wprowadzenie do katalogów aftermarket UFI i Sofima systemu Multitube do Fiata 500 Hybrid.

System Multitube do Fiata 500 Hybrid, dostępny z kodami UFI 27.TUB.01 i SOFIMA S 1TUB A w katalogach aftermarket poszczególnych marek, jest innowacyjną technologią filtracji powietrza silnikowego, która od czasu premiery zdobyła kilka nagród za swoją wyjątkową wydajność i funkcjonalność.

Za sprawą podwójnej struktury rurowej, która zastępuje tradycyjny panel powietrza, pozwala ona zmniejszyć wagę wkładu filtracyjnego nawet o 50%. Ulepszona dynamika przepływu powietrza zmniejsza opory, utratę ciśnienia i energii w układzie wtryskowym, co zwiększa dostępną moc silnika. Podwójna struktura rurowa posiada również opatentowane złącze, zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczonego powietrza do silnika.

Innowacyjny materiał filtracyjny FormulaUFI.Extreme – włóknina składająca się z hydrofobowych włókien syntetycznych o określonej średnicy i gradiencie rozkładu porowatości – zachowuje wysoką funkcjonalność przez cały okres użytkowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych mediów filtracyjnych, Multitube całkowicie separuje wodę w układzie wlotu powietrza, zapobiegając problemom z silnikiem.

Materiał filtracyjny UFI i Sofima Multitube przeszedł test ISO DIN 53438, określający stopień spalania, otrzymując najwyższą możliwą klasyfikację za doskonałą odporność na ogień. Oferuje on skuteczność na poziomie ponad 99,5%, zapewniając stały dopływ czystego powietrza do silnika.

Tagi

Filtr  UFI  UFI Multitube 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2