strona główna Wydarzenia Texa podpisuje umowę z Ducati
2011-05-22, ostatnia aktualizacja 2011-05-22 13:12

Texa podpisuje umowę z Ducati

Fot. Ducati

Fot. Ducati

Już niebawem wszyscy sprzedawcy i serwisanci pojazdów marki Ducati będą korzystać z urządzeń do diagnostyki elektronicznej produkowanych przez firmę Texa. Oficjalną umowę w tej sprawie podpisali właśnie prezesi obydwu przedsiębiorstw.

Texa zajmuje się wytwarzaniem systemów do diagnostyki motocykli, samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i łodzi. Zestaw Ducati Diagnosis System 2.0 jest owocem wieloletniej współpracy specjalistów obydwu włoskich firm. DDS 2.0 i zawiera bazę danych opisującą nie tylko obecnie sprzedawane modele motocykli Ducati, ale i parametry oraz schematy elektroniki starszych maszyn; ogółem system rozpoznaje ponad sto pojazdów w różnych wersjach.

Zestaw DDS 2.0 po podłączeniu do badanej maszyny jest w stanie wykryć wszelkie nieprawidłowości w działaniu systemów elektronicznych oraz zaproponować rozwiązanie problemu. System potrafi też wykonać wszystkie czynności regulacyjne (od wyzerowania kontrolek po instalowanie nowego oprogramowania sterowania silnikiem albo dostrojenie układów ABS). DDS 2.0 komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Tagi

Texa  Ducati  Biznes Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2