strona główna Wydarzenia Kolejne warsztaty partnerskie AC SA
2011-07-20, ostatnia aktualizacja 2011-07-20 10:15

Kolejne warsztaty partnerskie AC SA

Kolejne warsztaty partnerskie AC SA

Kolejne warsztaty partnerskie AC SA

Specjalizująca się w instalacjach autogazu marki STAG firma AC SA rozbudowuje sieć warsztatów partnerskich (PWS – Partnerskie Warsztaty Serwisowe). Spółka przyjęła do sieci partnerskiej dwa kolejne serwisy, dzięki czemu w całym kraju działa już 28 certyfikowanych placówek zajmujących się systemami STAG.

Certyfikowane serwisy są stale kontrolowane pod kątem jakości montażu instalacji gazowych i poziomu świadczonych usług. Klienci montujący systemy LPG w sieci PWS mogą korzystać z bezpłatnych napraw gwarancyjnych w całej Polsce.

Współpracownicy spółki muszą uczestniczyć w systematycznych szkoleniach i egzaminach dla montażystów i zgodzić się na stałe monitorowanie pracy warsztatu w dziedzinie instalacji LPG. W zamian za to otrzymują między innymi możliwość współtworzenia nowych produktów, dostęp do nowości AC (i testowanie ich w pierwszej kolejności) oraz pomoc marketingową.

Spółka AC SA szykuje się do debiutu giełdowego: 14 lipca firma opublikowała prospekt emisyjny. W ramach oferty publicznej zostanie zaoferowanych 3 680 000 akcji zwykłych na okaziciela serii A. Cena maksymalna akcji zostanie podana do wiadomości 21 lipca. Główni akcjonariusze zobowiązali się do niezbywania zakupionych akcji przez 24 miesiące od momentu debiutu. Wartość oferty może wynieść 100 milionów złotych.

AC SAWasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023