strona główna Wydarzenia Coraz większa sieć Service Master & Wash Master
2011-08-16, ostatnia aktualizacja 2011-08-16 14:42

Coraz większa sieć Service Master & Wash Master

Service Master

Service Master

Sieć Service Master & Wash Master ma nową placówkę agencyjną. Do punktów usługowych działających w Bydgoszczy i w Lublinie dołączyła agencja w Katowicach. Obecnie pod szyldem Service Master & Wash Master działa osiem stacji obsługi pojazdów. Pięć punktów to własne placówki sieci, a trzy są agencjami. Poza tym firma wciąż poszukuje przedstawicieli (agentów), którzy poprowadzą własne obiekty zlokalizowane w Bielsku-Białej, Rybniku, Zabrzu, Ząbkach koło Warszawy i w Gdyni. 

Service Master & Wash Master stara się zachęcić agentów zmieniając warunki współpracy i dostosowując ofertę do warunków lokalnych. Przedstawiciele mogą liczyć między innymi na obniżenie kwoty kaucji stanowiącej zabezpieczenie obiektu.

Stacje serwisowe i myjnie Service & Wash Master działają od 2007 roku. Punkty usługowe mają atrakcyjną lokalizację: są położone w sąsiedztwie obiektów Makro Cash & Carry i stacji Łukoil. Placówki Service Master i Wash Master wykonują naprawy i przeglądy samochodów i proponują klientom skorzystanie z myjni tunelowych oraz ręcznych. Te ostatnie mają w ofercie m.in. czyszczenie, pranie i konserwację tapicerki samochodowej oraz polerowanie i nakładanie powłok ochronnych lakieru. 

Firma zapowiada, że jeszcze w tym roku ruszy z programem franczyzowym. Jerzy Horszczaruk, prezes Towarzystwa Inwestycyjnego – właściciela marek Service Master/Wash Master – przewiduje, że do końca 2011 sieć będzie liczyła 16 dużych obiektów głównych i kolejnych kilkanaście stowarzyszonych.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2