strona główna Nowości rynkowe Stacja multimedialna New York 800
2011-10-14, ostatnia aktualizacja 2011-10-14 11:55

Stacja multimedialna New York 800

Stacja multimedialna New York 800

Stacja multimedialna New York 800

New York 800 to produkowana przez firmę Blaupunkt stacja multimedialna, która łączy system nawigacyjny z odtwarzaczem plików audio i wideo. Urządzenie jest wyposażone w ekran dotykowy o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości 800x480 pikseli. Stację zaprojektowano dla samochodów z otworem montażowym 2DIN.

System nawigacyjny bazuje na oprogramowaniu AutoMapa. Jego materiał kartograficzny jest aktualizowany sześć razy w roku, a zawiera dokładne mapy całej Europy. Interesującą cechą nawigacji jest przekazywanie informacji o natężeniu ruchu oraz blokadach dróg.

Radioodtwarzacz stacji obsługuje mechanizm RDS (Radio Data System). Urządzenie radzi sobie z cyfrowymi nośnikami danych i potrafi odtwarzać muzykę oraz pokazywać zdjęcia i filmy zapisane na płytach CD/DVD, w pamięciach USB albo na kartach SD/SDHC o maksymalnej pojemności 32 gigabajtów.

Do stacji da się podłączyć zewnętrzne urządzenia audio i wideo – użytkownik ma do dyspozycji wejście minijack nas przednim panelu oraz osobne wejście AV z tyłu. Może ono  posłużyć na przykład do podłączenia na stałe tunera TV.

New York 800 współpracuje też ze smartfonami iPhone oraz odtwarzaczami iPod. Podłącza się je do jednego z dwóch gniazd USB i w efekcie uzyskuje dostęp do całej biblioteki muzycznej i filmowej zgromadzonej na urządzeniach Apple’a.

Do komunikacji ze światem zewnętrznym (na przykład do synchronizowania książki telefonicznej) służy interfejs Bluetooth, obsługujący też zestaw głośnomówiący. Stacja jest dostarczana wraz z pilotem.

Przydatna okazuje się też kamera cofania. Widok z urządzenia podłączonego do stacji automatycznie pojawia się na ekranie po włączeniu biegu wstecznego.

Stację New York 800 sprzedaje w Polsce firma 2N-Everpol. Sugerowana cena brutto urządzenia wynosi 3999 złotych.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2