strona główna Wydarzenia TEXA wyróżniona przez magazyn "Nuova Elettrauto"
2011-12-08, ostatnia aktualizacja 2011-12-08 09:03

TEXA wyróżniona przez magazyn "Nuova Elettrauto"

TEXA wyróżniona przez magazyn "Nuova Elettrauto"

Texa Premio Aftermarket

TEXA wyróżniona przez magazyn "Nuova Elettrauto"

Firma TEXA otrzymała nagrodę Aftermarket Commitment Award 2011, przyznawaną przez wydawany od 1955 roku magazyn techniczny „Nuova Elettrauto”.

„Nuova Elettrauto” („Nowe Autoelektro”) stawia sobie za cel wspomaganie przedsiębiorstw działających na rzecz poprawy jakości produktów oraz usług motoryzacyjnych. Magazyn jest przeznaczony przede wszystkim dla wykwalifikowanego personelu technicznego i dla mechaników samochodowych o różnych specjalizacjach.

TEXA została doceniona przez trzyosobowe jury konkursu Aftermarket Commitment Award 2011 „za programy edukacyjne TEXAEdu przeznaczone dla specjalistów branży samochodowej i uczniów szkół zawodowych”. Szefowie firmy są świadomi tego, że do przeprowadzania napraw systemów elektronicznych sterujących pracą nowoczesnych samochodów nie wystarczy już znajomość podstawowych zasad i urządzeń. Konieczne jest dokładniejsze poznanie najnowocześniejszych narzędzi używanych w warsztacie oraz umiejętność wykorzystywania współczesnych, coraz bardziej skomplikowanych systemów diagnostycznych. Postęp technologiczny zmusza do nieustannego podnoszenia kwalifikacji – i dotyczy to zwłaszcza usługodawców niezależnych, niezwiązanych z oficjalnymi sieciami sprzedaży. Także coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące emisji spalin (zgromadzone jako norma Euro5) sprawiają, że mechanikom niezbędne są nowe umiejętności w dziedzinie analizy spalin.

W ramach programu TEXAEdu, zainicjowanego w 2004 roku i zatwierdzonego przez Ministerstwo Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań prowadzone są szkolenia dla mechaników i innych specjalistów z branży samochodowej. TEXA zachęca do szkolenia młodych mechaników dostarczając wszystkie niezbędne urządzenia oraz materiały edukacyjne, a firmowy personel pomaga w kształceniu nauczycieli prowadzących zajęcia w programie TEXAEdu.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2