strona główna Nowości rynkowe Nowa wersja oprogramowania diagnostycznego IDC4 CAR
2012-05-18, ostatnia aktualizacja 2012-05-18 11:15

Nowa wersja oprogramowania diagnostycznego IDC4 CAR

Nowa wersja oprogramowania diagnostycznego IDC4 CAR

Fot. TEXA

Nowa wersja oprogramowania diagnostycznego IDC4 CAR

Firma TEXA opublikowała oprogramowanie diagnostyczne IDC4 CAR w wersji 46.0.0. Pojawiło się w niej wiele udogodnień. Należą do nich: wyszukiwanie (wybór) pojazdu po wprowadzeniu kodu silnika, kolejne funkcje oraz ikony ułatwiające wybór czynności do wykonania.

Aktualizacje wersji 46.0.0 mogą być pobierane bardzo szybko i bezpiecznie niezależnie od tego, kto jest dostawcą łącza internetowego dla warsztatu. Jest to efekt porozumienia z firmą Interoute. IDC4 CAR 46.0.0 automatycznie przeprowadza aktualizację wewnętrznego oprogramowania urządzenia.

Ważną nowością jest „Generator sygnałów”, dzięki któremu można wykonywać pomiary elektryczne. Mechanik jest w stanie przeprowadzić testy poszczególnych podzespołów mechanicznych poprzez wysterowanie i symulację elementów wykonawczych i czujników.  Generator (który znajdziemy w modelu TwinProbe) ułatwia ustalenie, czy usterka ma charakter elektroniczny czy też mechaniczny.

Właściciele modelu AXONE 4 mają teraz do dyspozycji funkcję DUALMode, która dzieli ekran na pół; w górnej części wyświetlana jest sekcja „Autodiagnostyka”, a w dolnej pojawia się oscyloskop. Nowy, ulepszony interfejs ułatwia wywoływanie funkcji z grup Diagnostyka, Pomiary, Dane i Ustawienia. W menu Diagnostyka po kliknięciu ikony Funkcje Specjalne przechodzi się bezpośrednio do funkcji Kodowanie kluczyków/pilotów, Wymiana akumulatora, Regeneracja filtra cząstek stałych i Zmiana języka.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2