strona główna Wydarzenia NordGlass otwiera kolejny serwis
2012-12-19, ostatnia aktualizacja 2012-12-19 07:34

NordGlass otwiera kolejny serwis

Fot. NordGlass

Fot. NordGlass

W Elblągu rozpoczęła działalność nowa placówka polskiej sieci serwisów szyb samochodowych NordGlass. W punkcie świadczone są usługi naprawy szyb czołowych oraz wymiany szyb do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i pojazdów specjalnych.

Serwis w Elblągu mieści się przy ulicy Dojazdowej 14 D. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, a w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00. Oprócz naprawy i wymiany szyb personel wykonuje zabieg hydrofobizacji oraz przeprowadza wymianę wycieraczek. Pracownicy udzielają także fachowych porad dotyczących prawidłowego zabezpieczenia szyb przed dłuższą podróżą.

Nowa filia firmy NordGlass udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi oraz na montowane szyby. Poza tym punkt w Elblągu oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.

Z placówką najłatwiej kontaktować się za pośrednictwem ogólnopolskiej infolinii NordGlass, działającej pod numerem 801 181 181, lub przez stronę internetową http://www.nordglass.pl/.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane