strona główna Nowości rynkowe Zestaw Wera Tool-Check Plus
2014-06-30, ostatnia aktualizacja 2014-06-30 06:16

Zestaw Wera Tool-Check Plus

Fot. Wera, ProfiTechnik.pl

Fot. Wera, ProfiTechnik.pl

Nowy zestaw Wera Tool-Check Plus składa się z 28 grotów (bitów) wkrętakowych, uchwytu magnetycznego do ich mocowania, 7 nasadek, adaptera, minigrzechotki oraz małej rękojeści.

Bity i nasadki wyjmuje się z zestawu bez problemu. Minigrzechotka jest wyposażona w przełącznik kierunku pracy prawo/lewo, a obrotowy pierścień na główce umożliwia szybkie obracanie klucza jedynie przy użyciu kciuka.

W skład kompletu wchodzą nasadki w rozmiarach od 5,5 do 13 oraz groty wkrętakowe płaskie, PH, PZ, Torx, Torx z otworem oraz sześciokątne SW.

Niewielkie gabaryty elementów sprawiają, że narzędzia nadają się do pracy w trudno dostępnych miejscach. Poszczególne elementy wykonane są z wysokogatunkowej hartowanej stali stopowej.

Uchwyt magnetyczny Rapidaptor do mocowania krótkich grotów C 6.3 i długich końcówek E 6.3 z obrotową tuleją zapewnia łatwą zmianę grotu nawet jedną ręką. Poręczna grzechotka z gniazdem do bitów 1/4" oraz możliwością współpracy z adapterami i nasadkami zwiększa funkcjonalność zestawu.

Sześciokątny kołnierz ergonomicznej rękojeści Kraftform Plus zabezpiecza przed staczaniem się jej ze stołu warsztatowego. Cały zestaw da się zawiesić na pasku spodni.

Cena brutto zestawu Wera Tool-Check Plus wynosi ok. 320 zł. Można go kupić w sklepie internetowym ProfiTechnik.pl.

Wera ToolWasi dostawcy

Podobne

Polecane