strona główna Nowości rynkowe Farba proszkowa Alesta AntiGraffiti Outdoor
2015-03-26, ostatnia aktualizacja 2015-03-26 06:00

Farba proszkowa Alesta AntiGraffiti Outdoor

Fot. Axalta

Fot. Axalta

Firma Axalta Coating Systems opracowała system chroniący powierzchnie narażone na zniszczenia dokonane przez farby w sprayu i markery.

Farba proszkowa Alesta AntiGraffiti Outdoor jest już stosowana na ekranach akustycznych wzdłuż autostrad i linii kolejowych. Będzie ona również wykorzystywana na obiektach takich jak bankomaty, drzwi garażowe, szafki elektryczne i znaki informacyjne.

Alesta AntiGraffiti Outdoor jest pierwszą farbą proszkową, która uzyskała zatwierdzenie GSB International and Qualicoat, a ponadto spełnia wymagania w zakresie jakości niemieckiego zrzeszenia zwalczającego graffiti Gütegemeinschaft Anti-Graffiti e.V.

Nowy system farb łączy pokrycie chroniące przed graffiti z dobrą odpornością na warunki pogodowe i właściwościami mechanicznymi. Alesta AntiGraffiti Outdoor bazuje na poliestrze, a producent oferuje praktycznie nieograniczony wybór kolorów.

W odróżnieniu od obecnie dostępnych poliuretanowych farb proszkowych chroniących przed graffiti Alesta AntiGraffiti Outdoor charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi, potwierdzonymi w testach uderzeniowych oraz w próbie tłoczności, testach zginania i testach na przyczepność.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2