strona główna Nowości rynkowe Wyposażenie marki Facom
2016-06-27, ostatnia aktualizacja 2016-06-27 12:50

Wyposażenie marki Facom

Fot. Facom

Fot. Facom

Facom oferuje poręczną skrzynię warsztatową, wytrzymałą marę i zestaw kluczy trzpieniowych.

Skrzynka narzędziowa Tool Box 16" jest wyposażona w samozamykające się wieko. Jej obudowę wykonano z wytrzymałego polipropylenu, a zawiasy wzmocniono metalowym trzpieniem. Metalowe jest także zamknięcie, które można zabezpieczyć kłódką. Na narożnikach skrzynki znajdują się miękkie odbojniki zabezpieczające przed uszkodzeniem skrzynki i ścian w miejscu pracy. Wygodę transportu zapewnia solidny uchwyt aluminiowy.

W pokrywie znalazł się pasek mocujący do przechowywania dużych przedmiotów (takich jak poziomice albo oprawki brzeszczotów). W razie potrzeby na wierzchu skrzynki da się zamontować blat roboczy o wymiarach 39,1 x 22,2 x 16,4 cm. Skrzynka o masie 1,2 kg mieści 17 kg narzędzi i akcesoriów roboczych.

3-metrowa miara 897A ma miękką obudowę odporną na uderzenia i intensywne użytkowanie. Do pokrycia taśmy zastosowano powłokę mylarową (matową i antyodblaskową). Zaczep taśmy został przymocowany dwoma nitami oraz przykryty płytką ze stali nierdzewnej. Ze stali nierdzewnej wykonano także zaczep do paska. Miara utrzymuje sztywność na długości 1,7 m.

Zestawy sześciokątnych, zagiętych kluczy trzpieniowych marki Facom umieszczono w etui z opuszczaną klapką, która ułatwia wybór odpowiedniego rozmiaru. Zestawy metryczne (JL) i calowe (JPU) dostępne są w 4 rodzajach: krótkie, długie, długie z kulką i ekstra długie z kulką do wkręcania pod kątem.Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2