strona główna Nowości rynkowe Nowe klucze marki Facom
2017-03-31, ostatnia aktualizacja 2017-03-31 12:21

Nowe klucze marki Facom

Fot. Facom

Fot. Facom

Oferowany przez firmę Facom antypoślizgowy klucz płasko-oczkowy z grzechotką pozwala pracować szybko i bezpiecznie z zachowaniem maksymalnego komfortu i kontroli. Model 467B, dostępny w rozmiarach od 6 mm do 41 mm, ma dożywotnią gwarancję producenta.

Klucze z serii 467B wyposażone zostały w grzechotkę pierścieniową, pozwalającą na zablokowanie główki śruby za pomocą końcówki oczkowej, co umożliwia pracę w dowolnej pozycji i zabezpiecza przed ześlizgiwaniem się klucza. Wbudowany mechanizm zapadkowy grzechotki eliminuje ryzyko przypadkowego odwrócenia kierunku ruchu.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji kluczy z serii 467B podczas odkręcania i zakręcania nacisk na główkę śruby wywierany przez końcówkę płaską jest większy na powierzchni niż na brzegach. W rezultacie klucz jest łatwiejszy do prowadzenia i nie obraca się w dłoni. Zabezpieczenie antypoślizgowe na końcówce płaskiej zapobiega ześlizgiwaniu się narzędzia ze śruby lub nakrętki.

Ergonomiczna rączka kluczy z gamy 467B zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię kontaktu z ręką, co przekłada się na komfort pracy.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane