strona główna Aktualności Konkurs "Bezpieczny Warsztat"
2017-11-03, ostatnia aktualizacja 2017-11-03 11:47

Konkurs "Bezpieczny Warsztat"

Konkurs "Bezpieczny Warsztat" został już rozstrzygnięty, ale oficjalna prezentacja wyników odbędzie się 8 listopada podczas 12 edycji Kongresu Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego.

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych wskaże wówczas najbezpieczniejsze niezależne warsztaty samochodowe w Polsce w trzech kategoriach: serwis mały, średni i duży.

Konkurs ma na celu budowę pozytywnego wizerunku niezależnych serwisów samochodowych, prezentację ich silnych stron oraz mobilizację do ciągłego podnoszenia standardów świadczonych usług. Zwycięzcy rywalizacji zostaną przedstawieni podczas sesji "Produkcja, handel i usługi w motoryzacji", która odbędzie się hotelu Sound Garden w Warszawie. Galę poprowadzi Maciej Wisławski, jeden z najbardziej znanych i cenionych pilotów rajdowych w Polsce.

Trzecia edycja konkursu rozpoczęła się 5 czerwca. Etapem początkowym było zbieranie zgłoszeń serwisów, ich wstępna selekcja, a następnie wyłaniające zwycięzców profesjonalne audyty przeprowadzone przez firmę Dekra Polska.

W konkursie wzięły udział warsztaty niezależne oraz zrzeszone w sieciach ProfiAuto, Eurowarsztat, Bosch Car Service, Auto Crew, Q-service i Perfect Service. Partnerem inicjatywy była firma Castrol. Konkurs wspiera również Coframa.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane