strona główna Biznes Sieć Partner Elit
2018-01-26, ostatnia aktualizacja 2018-01-26 14:47

Sieć Partner Elit

W Polsce powstaje nowa sieć niezależnych warsztatów samochodowych Partner Elit.

Pojawienie się nowej marki jest wynikiem zmian w strukturze właścicielskiej AD Polska. Partner Elit zastąpi sieci AD Serwis i Auto Primo.

Spółka AD Polska budowała sieć AD Serwis od 2002 roku. W ubiegłym roku liczyła ona 160 warsztatów. Jednocześnie od 2008 roku rozwijana była sieć pod nazwą Auto Primo. Ta z kolei dysponowała 317 placówkami na terenie całego kraju.

Elit Polska, działająca w strukturach grupy Rhiag, wprowadza nową koncepcję serwisów samochodowych. Wymusza to dostosowanie obiektów, wyposażenia i zakresu usług do wyznaczonych standardów. Sieć Elit Polska zapewnia korzyści z uczestnictwa w programie lojalnościowym "Klub Elit", atrakcyjne warunki zakupu urządzeń oraz daje możliwość skorzystania z licznych promocji.

Wśród nowych produktów pojawiła się już nowa marka Starline, której asortyment liczy ponad 50 tysięcy pozycji podzielonych na 50 kategorii. Na początku Elit Polska wprowadziła do oferty części z gamy elementów układu hamulcowego, hydrauliki pojazdowej i kilkanaście modeli akumulatorów.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane