strona główna Aktualności Bizol: nowe opakowania środków w sprayu
2018-07-16, ostatnia aktualizacja 2018-07-16 14:11

Bizol: nowe opakowania środków w sprayu

Fot. Bizol

Fot. Bizol

Firma Bizol będzie stosować nowe końcówki w opakowaniach środków w sprayu.

Dotychczas w opakowaniach takich wykorzystywano dwie końcówki: standardową (gotową do użycia po zdjęciu pokrywki) i precyzyjną w postaci nasadki rozpylającej z wężykiem (dodawaną do opakowania i wymagającą samodzielnego zamontowania).

Takie rozwiązanie miało kilka niedogodności. Końcówkę precyzyjną trudno było założyć w rękawicach roboczych, wężyk często się zwijał i łatwo go było zgubić, a poza tym nie dało się zamknąć opakowania z założoną końcówką precyzyjną. Aby usunąć te niedogodności Bizol wprowadza nowe opakowania, które zostały wyposażone w wielofunkcyjne głowice typu "Cobra". Są one gotowe do działania szerokim strumieniem (nie mają zdejmowanej pokrywki) i zawierają zginaną, na stale założoną sztywną rurkę, którą wystarczy podnieść, aby precyzyjnie nakładać środek wąskim strumieniem. Spray działa w każdej pozycji (także "do góry nogami"), a sztywna rurka pozwala dozować produkt również w trudno dostępnych miejscach (gdzie tradycyjny wężyk się zwijał i nie było możliwości jego podtrzymania). Szeroki, antypoślizgowy przycisk umieszczony został w zagłębieniu, co zapobiega przypadkowemu rozpyleniu środka.

Opakowania z wielofunkcyjnymi głowicami typu "Cobra" zastosowano dotychczas w uniwersalnym środku czyszczącym Bizol MultiClean+ c34, wielofunkcyjnym środku do smarowania, czyszczenia i zabezpieczania powierzchni Bizol Universal+ u40 oraz w odrdzewiaczu Bizol Unblock+ f21. Stopniowo wszystkie spraye marki Bizol sprzedawane będą w nowych opakowaniach.

Tagi

opakowania  Bizol  spray 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane