strona główna Nowości rynkowe Zimowy niezbędnik Bizola
2019-01-09, ostatnia aktualizacja 2019-01-09 09:39

Zimowy niezbędnik Bizola

Fot. Bizol

Fot. Bizol

Firma Bizol oferuje zestaw preparatów przydatnych podczas zimowych podróży.

Problemy z rozruchem silników benzynowych rozwiązuje środek Bizol Start+ f20, wzbogacony o dwusiarczek molibdenu (MoS2). Preparat trzeba wprowadzić do przewodu doprowadzającego powietrze do silnika. Środek pomaga uruchomić silnik poprzez kontrolowany samozapłon.

Bizol Silicone+ l51 zapobiega zamarzaniu i wysychaniu gumowych części oraz zmniejsza skrzypienie i piszczenie plastikowych elementów nadwozia. Zabezpieczone powierzchnie nie przymarzają i pozostają elastyczne nawet w skrajnie niskich temperaturach. Spray może być stosowany m.in. na uszczelki przy drzwiach samochodowych, szyberdach, zderzaki, tablice rozdzielcze, drzwi przesuwne itp.

Bizol Contact Clean+ c32 oczyszcza zaśniedziałe klemy akumulatora, które słabo przewodzą prąd. Środek na bazie węglowodorów alifatycznych i alkoholu ma silne właściwości czyszczące, usuwa śniedź, nie przewodzi prądu, nie powoduje korozji i nie zostawia widocznych śladów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej głowicy pojemnik może być używany do góry dnem.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane