strona główna Aktualności UFI Filters odświeża strony WWW
2018-07-24, ostatnia aktualizacja 2018-07-24 09:49

UFI Filters odświeża strony WWW

Firma UFI Filters odnowiła swoje strony internetowe.

Cała Grupa UFI jest prezentowana na stronie korporacyjnej www.ufifilters.com. Marki UFI i SOFIMA są przedstawiane w serwisach www.ufi-aftermarket.com i www.sofima-aftermarket.com. Pierwsza strona dostarcza szczegółowych informacji na temat międzynarodowej działalności Grupy UFI, a dwie pozostałe zapewniają dostęp do produktów.

Strony są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych i tabletach. Przygotowano również nowe interaktywne aplikacje webowe www.ufi-aftermarket.com/webapp i www.sofima-aftermarket.com/webapp.

Na stronach poświęconych markom UFI i SOFIMA klienci mają wgląd w katalogi z ponad 2800 numerami produktów (co roku wprowadzanych jest ok. 150 nowych części). Z poziomu strony głównej dostępne są cztery główne działy (Samochody/Pojazdy użytkowe, Samochody ciężarowe, Pojazdy rolnicze i Motocykle), podzielone według marek i modeli. Istnieje również możliwość swobodnego wyszukiwania zastosowania i numerów produktów. Niebawem wprowadzona zostanie także funkcja "Dealer Locator" (z wyszukiwarką danych kontaktowych do dystrybutorów produktów UFI i SOFIMA).

Wyszukiwanie odbywa się według numeru producenta, wymiaru filtra, nowych produktów oraz szczegółowych danych części zamiennej.

Tagi

Strona www  UFI Wasi dostawcy

Podobne

Polecane