strona główna Biznes Nowe centrum Boscha
2018-09-14, ostatnia aktualizacja 2018-09-14 09:19

Nowe centrum Boscha

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Dział Robert Bosch Engineering and Business Solutions (RBEI) otworzył nowe centrum usług (nearshoring) w Warszawie.

Zadaniem ośrodka jest wsparcie działalności Grupy Bosch w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, a także rozwój oferty usług takich jak testy oprogramowania czy budowa maszyn. Do końca 2020 roku centrum ma zatrudnić ok. 50 pracowników.

Warszawskie centrum będzie wspierane przez zespół RBEI w Indiach. Robert Bosch Engineering and Business Solutions z siedzibą w Indiach jest spółką należącą w całości do koncernu Robert Bosch GmbH. Firma oferuje rozwiązania z dziedziny inżynierii, IT oraz biznesu, zatrudnia ponad 19 000 pracowników i jest największym centrum rozwoju oprogramowania Boscha poza granicami Niemiec. RBEI prowadzi działalność za pośrednictwem centrów w Indiach, Meksyku, Wietnamie oraz Polsce i obejmuje zasięgiem USA, Europę oraz region Azji i Pacyfiku.

Grupa Bosch zwiększa stale zatrudnienie w warszawskim centrum IT. W ciągu ostatnich 12 miesięcy dwukrotnie wzrosłą liczba pracowników: ponad 200 osób pracuje nad technologiami, które mają kluczowe znaczenie dla działalności biznesowej i produkcyjnej oddziałów Boscha na całym świecie.Wasi dostawcy

Polecane