strona główna Aktualności Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów carVertical
2023-01-19, ostatnia aktualizacja 2023-01-19 13:59

Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów carVertical

Fot. carVertical

69,2% samochodów na polskim rynku wtórnym pochodzi z importu. W tak dużej liczbie pojazdów często zdarzają się auta powypadkowe, z korygowanym przebiegiem i niejasną historią serwisową. Dla osób zawodowo handlujących autami używanymi to duży problem, aby wyłowić z tej grupy auta z wiarygodną przeszłością.

Firma carVertical, specjalizująca się w gromadzeniu informacji o historii pojazdów na globalną skalę, stworzyła narzędzie dla polskich sprzedawców samochodów używanych, które pomoże w prawidłowej weryfikacji aut. Narzędziem tym jest bezpłatny pakiet raportów, który pomoże firmom zajmujących się sprzedażą pojazdów poznać zalety bazy danych carVertical. Szacuje się, że w każdej grupie ośmiu pojazdów znajduje się przynajmniej jeden ze skorygowanym przebiegiem, a około 65,7% wszystkich aut na drogach ma na swoim koncie jakiś wypadek lub stłuczkę.

Baza danych carVertical pozwala poznać pełną historię samochodów dostępnych na rynku wtórnym. Jest ona przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy pojazd miał kilku właścicieli i pełne „prześwietlenie” go jest naprawdę trudne. Informacje zawarte w bazie carVertical pomagają ujawnić uszkodzenia z przeszłości, korygowanie przebiegu czy ewentualną kradzież samochodu. Bardzo ważne są również archiwalne zdjęcia, liczba właścicieli oraz możliwość sprawdzenia najpopularniejszych usterek. Raport generuje się błyskawicznie po zaledwie kilku kliknięciach.

Przedsiębiorcy mogą sprawdzić historię pojazdów z 25 państw Europy dostępną w jednym raporcie, bez dodatkowych opłat. W celu zapewnienia jeszcze większej transparentności, carVertical daje możliwość skorzystania z pięciu darmowych raportów historii pojazdów dla średnich i dużych sprzedawców samochodów używanych (powyżej 50 ogłoszeń).

Korzystanie z raportów jest dużym udogodnieniem dla sprzedawców samochodów, uczciwie szukających aut, które dadzą satysfakcję klientom. Jest to kluczowym czynnikiem biznesowego sukcesu.

Tagi

carVertical  Raport Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023