strona główna Aktualności Sierpniowe szkolenia Inter Cars
2019-07-31, ostatnia aktualizacja 2019-07-31 10:58

Sierpniowe szkolenia Inter Cars

Fot. Inter Cars

Fot. Inter Cars

Spółka Inter Cars zaplanowała na sierpień ponad 50 szkoleń dla pracowników warsztatów osobowych i ciężarowych.

Na liście znalazły się 24 szkolenia techniczne i 22 szkolenia Show Car dla segmentu osobowego. Wraz z firmami Swag, Hendst, Schaeffler i Magneti Marelli przygotowano jednodniowe zajęcia, poruszające między innymi tematy takie jak: ocena stanu technicznego i naprawa opon, systemy bezpieczeństwa, klimatyzacja w pojazdach, elektronika pojazdowa, filtry, skrzynie biegów i hydrauliczne systemy wysprzęglania.

W ramach szkoleń mobilnych Inter Cars oraz firmy Swag, Magneti Marelli, Bosch i Contitech omówią następujące zagadnienia: wymiana i diagnostyka akumulatorów, układów kierowniczych ze wspomaganiem, automatyczne skrzynie biegów i naprawa nowoczesnych układów hamulcowych.

Mobilne centrum szkoleniowe dla warsztatów ciężarowych pojawi się w sierpniu w Olsztynie. Inter Cars wraz z firmą MEI przybliży tematy związane z zaciskami hamulcowymi w pojazdach ciężarowych, turbodoładowaniem silników spalinowych, nowymi czujnikami i prawidłową pracą silnika, zautomatyzowanymi skrzyniami czy układem oczyszczania spalin.

Harmonogram i rejestracja:

intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/

truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia/Wasi dostawcy

Podobne

Polecane