strona główna Aktualności Akademia Zarządzania ProfiAuto
2019-11-25, ostatnia aktualizacja 2019-11-25 12:07

Akademia Zarządzania ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

Fot. ProfiAuto

Efektywne zarządzanie, skuteczna sprzedaż, organizacja pracy i finansów w firmie były zagadnieniami omawianymi podczas pierwszej edycji Akademii Zarządzania ProfiAuto.

Spotkania odbyły się w Wieliczce, Ciechocinku, Radziejowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Wzięło w nich udział ponad 100 uczestników z 80 firm.

Pierwsza edycja akademii zarządzania ProfiAuto została podzielona na dwa etapy (po pięć dwudniowych spotkań w każdym). Program szkoleń ułożono w taki sposób, aby przekazać partnerom najbardziej przydatne informacje. W ich trakcie uczestnicy wzięli udział w części teoretycznej, którą od razu mogli wykorzystać podczas warsztatów praktycznych. Trenerzy skoncentrowali się zarówno na aspektach biznesowych, jak również na tzw. kompetencjach miękkich, związanych z zarządzeniem zespołem.

Podczas szkoleń biznesowych uczestnicy dowiedzieli się między innymi jak monitorować skuteczność własnych działań w oparciu o wskaźniki finansowe i ilościowe, czym jest sprzedaż aktywna, jakie zasoby mają w swoich firmach, a nad czym powinni jeszcze popracować. W części poświęconej kompetencjom miękkim była mowa między innymi o tym, co buduje autorytet szefa w oczach pracowników, jaki jest obraz zespołu w firmie i jak dbać o jego rozwój.Wasi dostawcy

Polecane