strona główna Aktualności "Nie daj się przeoczyć 2.0"
2021-03-24, ostatnia aktualizacja 2021-03-24 12:32

"Nie daj się przeoczyć 2.0"

Fot. Schaeffler

Nie daj się przeoczyć 2.0

Fot. Schaeffler

Portal REPXPERT dla warsztatów samochodowych wystartował 22 marca z drugim sezonem popularnej w ubiegłym roku akcji „Nie daj się przeoczyć 2.0.” Przez 10 tygodni uczestnicy mają okazję zgarnąć po 100 nagród w każdym etapie dwutygodniowym – razem do wygrania jest aż 500 nagród! Akcja potrwa do 30 maja 2021.

Schaeffler przygotował dla zwycięskich uczestników zabawy wartościowe nagrody, mające na celu skuteczną promocję serwisów samochodowych. Aby wygrać jedną ze 100 nagród danego dwutygodniowego etapu, wystarczy regularnie rejestrować punkty z produktów wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG na  www.repxpert.pl. Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie aż 5 różnych nagród – do wygrania są m.in. firmowa szlifierka kątowa (Milwaukee), podświetlany zewnętrzny kaseton LED, praktyczny odkurzacz przemysłowy.

To druga edycja dobrze znanej akcji z 2020 roku „Nie daj się przeoczyć”. Poprzednia została bardzo dobrze odebrana przez właścicieli warsztatów i mechaników, dlatego zdecydowaliśmy się ją powtórzyć także w tym roku. Jednak tym razem po raz pierwszy uczestnicy akcji nie zobaczą nagród, które „przegapili”, ale też nie poznają przyszłych nagród. Gramy tu i teraz! Uczestnicy będą musieli wykazać się żyłką hazardzisty! – powiedziała Joanna Ciszewska, marketing manager w Schaeffler Polska.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie:  www.niedajsieprzeoczyc.pl, portalu www.repxpert.pl oraz na profilu Facebook Schaeffler REPXPERT Polska

 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2