strona główna Nowości rynkowe Axone Nemo Mini - tablet o potężnych możliwościach diagnostycznych
2022-01-21, ostatnia aktualizacja 2022-01-24 07:16

Axone Nemo Mini - tablet o potężnych możliwościach diagnostycznych

Axone Nemi Mini to najnowszy tablet diagnostyczny firmy Texa

Texa, Axone Nemi Mini

Axone Nemi Mini to najnowszy tablet diagnostyczny firmy Texa

Axone Nemi Mini to najnowszy tablet diagnostyczny wprowadzony do oferty firmy Texa. Zaawansowane parametry sprzętowe zintegrowane z 11,6-calowym, dotykowym tablecie, czynią go jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń diagnostycznych dostępnych na rynku.

Konstruktorzy Texy, mając na uwadze szybki rozwój zaawansowanej elektroniki w nowoczesnych pojazdach, stworzyli komputer mogący sprostać wciąż zmieniającym się wymaganiom co do tego typu urządzeń.
Urządzenie gwarantuje najwyższą wydajność, niezbędną do wymagającej pracy w warsztacie. Jego system operacyjny, Windows 10 Enterprise, jest obsługiwany przez procesor Intel Celeron N4120. Posiada również 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 256 GB, które idealnie wspomagają wydajność obliczeniową systemu. Łączność gwarantują moduł Wi-Fi i moduł Bluetooth.Axone Nemo Mini może współpracować z trzema środowiskami diagnostycznymi Texa IDC5 (Car/Bike/Marine). Pracę urzadzenia  można dodatkowo rozszerzyć o gamę usług, takich jak Texpack, Tex@Info, Texa Security Access, Texa App.

www.texapoland.pl

Tagi

Texa 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2