strona główna Aktualności Letnia Liga Zakupowa Starline w ELIT Polska
2022-08-19, ostatnia aktualizacja 2022-08-19 08:56

Letnia Liga Zakupowa Starline w ELIT Polska

Kampania promocyjna potrwa do 30 września 2022 roku

ELIT Polska

Kampania promocyjna potrwa do 30 września 2022 roku

Letnia Liga Zakupową Starline, to nową akcja promocyjna ELIT Polska w ramch której od 16 sierpnia, sklepy i warsztaty samochodowe mogą zbierać punkty i wymienić je na atrakcyjne nagrody! Kampania potrwa do 30 września 2022 roku.

Promocyjna skierowana jest przede wszystkim do klientów biznesowych, którzy współpracują z ELIT Polska i mają założone konto na platformie klienta lub odwiedzają bezpośrednio filie ELIT Polska.

Specjalnie zaprojektowany system pokaże uczestnikowi, ile punktów ma on już na swoim koncie oraz jak dużo oczek potrzeba do awansu na wyższy poziom nagród. Liczba uzbieranych punktów i stopień zaawansowania w projekcie “Letnia Liga Zakupowa Starline” są widoczne w katalogu. Dla najbardziej aktywnych klientów, z największym wzrostem zakupowym produktów Starline przewidziano atrakcyjne nagrody! Między innymi do sklepów i warsztatów trafią: telewizory Samsung, Notebooki Dell, smartfony Samsung i sto kart paliwowych BP!

- Uczestnikami akcji promocyjnej “Letnia Liga Zakupowa Starline” mogą być sklepy, sklepo-serwisy, serwisy i dystrybutorzy. W ramach najnowszej kampanii promocyjnej do wygrania są telewizory, laptopy, smartfony i karty paliwowe. Klienci zainteresowani udziałem w rankingu wzrostowym otrzymają stosowne nagrody za najwyższy wzrost zakupów asortymentu Starline w ofercie ELIT Polska – wyjaśnia Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Więcej informacji w regulaminie na stronie https://katalog.elitpolska.pl/pl/rules

Tagi

Elit  liga zakupowa Wasi dostawcy

Podobne

Polecane