strona główna Aktualności Nowa strona internetowa LKQ Europe
2022-09-19, ostatnia aktualizacja 2022-09-19 15:08

Nowa strona internetowa LKQ Europe

LKQ

LKQ

LKQ Europe, spółka zależna LKQ Corporation, której częścią jest ELIT Polska, uruchomiła nową stronę internetową oraz newsroom, podejmując tym samym ważny krok w tworzeniu nowej tożsamości korporacyjnej i projektowaniu marki.

Po raz pierwszy od wejścia LKQ na europejski rynek w 2011 roku firma zapewni kompleksowe, scentralizowane źródło informacji na temat swojej oferty dla wszystkich zainteresowanych stron: klientów, dostawców, pracowników, inwestorów, organizacji i mediów.
Na stronie znajduje się kompleksowy newsroom, gdzie wszystkie media i kluczowi interesariusze mają dostęp do najnowszych informacji o firmie. Newsroom to źródło aktualnych informacji, historii, wywiadów i spostrzeżeń dotyczących strategii oraz działalności LKQ Europe, jak również informacji o rynku części samochodowych dla mediów i wszystkich zainteresowanych stron. Znajduje się tam również baza materiałów dla mediów umożliwiająca łatwy dostęp do zdjęć, logo firmy i nagrań wideo nieobjętych prawami autorskimi: Newsroom LKQ Europe.

Transformacja marki LKQ Europe wpisuje się w globalną strategię LKQ Corporation ogłoszoną w czerwcu 2022 roku, mającą na celu budowanie jednolitej kultury korporacyjnej wśród europejskich zespołów. Aby to osiągnąć, spółka połączyła siły z ekspertami w zakresie brandingu i transformacji niemieckiej firmy Kenza z Berlina.

Opracowanie nowego systemu brandingu i projektowania było poprzedzone kompleksową i wnikliwą analizą architektury marki LKQ, jej portfolio i wyników. Efektem jest nie tylko nowe logo, ale również odświeżone kolory i typografia, nowoczesne i ciekawe zdjęcia, ikonografia i projekty filmowe – wszystkie dostępne na cyfrowej platformie marki. To, co kiedyś było fragmentaryczne, teraz jest zharmonizowanym i uproszczonym systemem, który umożliwia marce LKQ Europe budowanie głębszych relacji z wszystkimi odbiorcami.

Tagi

Elit  LKQ Wasi dostawcy

Podobne

Polecane