strona główna Aktualności Kenda Europe na targach Tire Cologne 2024
2024-05-10, ostatnia aktualizacja 2024-05-10 12:34

Kenda Europe na targach Tire Cologne 2024

Kenda

Firma Kenda Europe, globalny producent i dostawca opon i kół dostosowanych do rynku europejskiego, zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania produktowe na targach Tire Cologne 2024 w Niemczech.

Targi Tyre Cologne to największa wystawa europejskiego przemysłu oponiarskiego, będąca międzynarodową platformą prezentacji najnowszych osiągnięć i trendów. W tym roku odbywać się będzie w dniach 4-6 czerwca br.

Na stoisku firmy Kenda Europe (nr D-040-E-041 w hali 06.1) znajdą się m.in. nowe opony letnie i zimowe do kompaktowych i średniej wielkości SUV-ów, nowa opona całoroczna do samochodów dostawczych oraz całoroczna gama serii Kenda Klever, przeznaczona do pojazdów z napędem 4x4. Oprócz ekscytujących nowości na stoisku prezentowane będą także klasyczne opony Kenda do PCR, SUV-ów, pojazdów z napędem 4x4, sportowych i CVR, a także wybrane opony rowerowe i specjalistyczne, tak by pokazać rosnące i zróżnicowane portfolio produktów Kenda Europe, wykraczające poza dziedzinę motoryzacji.

Na konferencji prasowej 5 czerwca o godz. 17:30 CET prezes Kenda Global, Jimmy Yang, przedstawi garść informacji na temat działalności Kenda Automotive i ogłosi kolejne przełomowe kroki na drodze jej europejskiego wzrostu. Na pokazie będą także sponsorowani przez firmę Kenda Europe mistrzowie Formuły Drift: Hunter Taylor i Fredric Aasbø, ścigający się na oponach KR20A Vezda UHP.

Firma Kenda, założona na Tajwanie w 1962 roku, jest obecnie jednym z wiodących na świecie producentów opon, zatrudniającym ponad 12 000 pracowników. Posiada 10 fabryk opon, 6 fabryki kół, 3 centra techniczne oraz globalną sieć zakładów operacyjnych i dystrybucyjnych w Azji, USA i Europie.

Tagi

Kenda  Opony 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2