strona główna Nowości rynkowe JET+ Express: wózek do szybkich napraw
2012-06-27, ostatnia aktualizacja 2012-06-27 08:54

JET+ Express: wózek do szybkich napraw

JET+ Express: wózek do szybkich napraw

Fot. Facom

JET+ Express: wózek do szybkich napraw

JET+ Express to produkowany przez firmę Facom wózek pozwalający zwiększyć wydajność pracowników warsztatu samochodowego. Model JET+ Express został zaprojektowany z uwzględnieniem specyfiki działania serwisów zapewniających szybką obsługę samochodów (usługi typu fast-fit) lub placówek oferujących przeprowadzenie kontroli pojazdu w ciągu godziny. W urządzeniu zamontowano agregat do pompowania opon oraz dwa oddzielne elastyczne węże do podłączenia narzędzi pneumatycznych.

Wózek JET+ Express został wyposażony w dwa składane uchwyty na koła po każdej stronie. Elementy te ograniczają wysiłek niezbędny do zdjęcia koła pojazdu. Efektem jest wolniejsze męczenie się mechaników oraz zmniejszenie niebezpieczeństwa nabycia przez personel warsztatu kontuzji bądź chorób narządu ruchu.

Model JET+ Express porusza się na pięciu kółkach – taka ich liczba powoduje, że wózek bardzo łatwo się przemieszcza. Przedstawiciele Facomu podkreślają, że JET+ Express obraca się po lekkim popchnięciu palcem i w ten sposób daje mechanikom szybki dostęp do wszystkich narzędzi.

Firma Facom produkuje dwie odmiany wózka JET+ Express: z trzema lub pięcioma  szufladami. Pierwsza wersja nosi symbol katalogowy DLS.T1, a druga – DLS.T2. Szuflady wysuwają się do końca, co daje swobodę w rozmieszczaniu osprzętu i narzędzi Ponadto szuflady są zgodne z modułami przechowywania narzędzi marki Facom.

Informacje na temat wózków i listę lokalnych dystrybutorów znajdziemy na stronie internetowej http://www.facom.pl/.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane