strona główna Wydarzenia Castrol EDGE Trophy prawie na półmetku
2013-07-04, ostatnia aktualizacja 2013-07-04 07:27

Castrol EDGE Trophy prawie na półmetku

Fot. Castrol

Fot. Castrol

Już w najbliższy weekend, w dniach 5–7 lipca, odbędzie się trzecia eliminacja cyklu Castrol EDGE Trophy 2013 – Rajd Karkonoski. Na starcie pojawią się wszystkie załogi, które brały udział w Rajdzie Wisły.

Rajd Karkonoski jest nie tylko eliminacją cyklu CET, ale również Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na trasach wokół Jeleniej Góry załogi będą miały do pokonania 13 odcinków specjalnych o łącznej długości 170 kilometrów. Lider klasyfikacji generalnej, Marcin Scheffler, twierdzi, że najlepszą obroną jego obecnej pozycji będzie atak.

Sponsorem zawodów jest marka Castrol EDGE. Firma Castrol od lat angażuje się w finansowanie sportów motorowych oraz dostarcza własne produkty dla zawodników na trasach imprez takich jak WRC czy Rajd Dakar.

Partnerami Castrol EDGE Trophy są firmy G4 Garage, Michelin, GoPro, MSP Competition, Marwit, VW Bełtowski, Ford Pol-Motors, Autoguard, Magazyn Rajdowy WRC, Sportklub, Radio Eska, Live Motorsport i Ozoshi Racing. Partnerem logistycznym jest Grupa DBK.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane