strona główna Wydarzenia Akcja "Montuję polskie części"
2014-09-03, ostatnia aktualizacja 2014-09-03 09:33

Akcja "Montuję polskie części"

Do Polski trafia coraz więcej części motoryzacyjnych produkowanych w krajach, w których siła robocza jest bardzo tania.

Stosowanie takich podzespołów szkodzi nie tylko rodzimym producentom, ale i całej gospodarce. W minionym tygodniu przed wieloma warszawskimi warsztatami samochodowymi pojawiły się młode kobiety z transparentami, na których widniały hasła takie jak "Kupuj polskie części – wspieraj polską gospodarkę", czy też "Wybierz dobrą drogę", zachęcające przedstawicieli branży motoryzacyjnej do kupowania podzespołów polskich producentów.

Akcja miała też na celu sprawdzenie, co pracownicy niezależnych warsztatów samochodowych myślą o częściach produkowanych w Polsce. Jak się okazało, świadomość jakości polskich produktów nie zawsze jest na odpowiednim poziomie: w wielu warsztatach wciąż można spotkać się z opinią, że "polskich części nie ma", lub też rzeczywiście są, ale "nadają się jedynie do naprawy polskich samochodów".

Aby polskie produkty cieszyły się lepszą renomą i zainteresowaniem klientów niezbędne są odpowiednie działania informacyjne. Podczas najbliższych targów Inter Cars pojawią się hostessy promujące kampanię "Montuję polskie części", o której więcej informacji można znaleźć na stronie www.polskieczesci.pl.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane