strona główna Nowości rynkowe Yokohama Geolandar H/T G056
2016-03-02, ostatnia aktualizacja 2016-03-02 06:00

Yokohama Geolandar H/T G056

Fot. Yokohama

Fot. Yokohama

Yokohama rozpoczyna w Polsce sprzedaż opon letnich Geolandar H/T G056, przeznaczonych do pojazdów typu SUV i 4x4.

Model zwiększa stabilność i bezpieczeństwo jazdy na drogach asfaltowych i w terenie, a także przyczynia się do mniejszego zużycia paliwa. Ogumienie będzie dostępne w 12 rozmiarach od 15 do 20 cali.

Opona jest następcą popularnego modelu Geolandar H/T-S G051. W porównaniu z poprzednią wersją charakteryzuje się lepszymi osiągami na suchej (+3%) i mokrej nawierzchni (+13%), znacznie większą trwałością i przebiegiem (+21%) oraz zdecydowanie niższym poziomem generowanego hałasu (-13%).

Przyczepność zapewnia udoskonalona mieszanka gumy, łącząca dwa rodzaje polimerów, drobną krzemionkę oraz olejek pomarańczowy. Skład taki zwiększa elastyczność i powierzchnię styku z nawierzchnią. Jednocześnie dzięki właściwościom polimeru opona uzyskuje niskie opory toczenia przekładające się na oszczędność paliwa. W konstrukcji bieżnika zastosowano rozwiązania chroniące przed akwaplanacją (takie jak solidne bloki barkowe z licznymi rowkami obwodowymi i cztery rowki główne o zygzakowatej formie, odpowiedzialne za dobry drenaż).

Nowy model jest wytrzymały, odporny na zużycie i uszkodzenia dzięki konstrukcji bieżnika z układem lameli w formie 3D, dodatkowym bocznym wzmocnieniom oraz nylonowej warstwie wzmacniającej.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane