2010-10-04, ostatnia aktualizacja 2010-10-04 20:28

7 razy Mistrz!

Grandys Duo Gwen Giabbani

Zespół Suzuki GRANDys duo zdobył siedem tytułów mistrzowskich w poszczególnych kategoriach podczas rozegranej 18 i 19 września w Poznaniu finałowej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

W sobotę Marko Jerman został Mistrzem Polski w klasie Supersport, a następnie Mariusz Grandys przypieczętował mistrzostwo Polski wśród producentów dla marki Suzuki. Niedziela obfitowała w kolejne tytuły – Suzuki GRANDys duo zwyciężył jako zespół w klasie Superstock 1000 i Suberbike, a marka odniosła zwycięstwo jako producent w klasie Superbike. Andy Meklau zapewnił sobie mistrzostwo w klasie Superstock 100, natomiast Gwen Giabbani w klasyfikacji Formula X-Treme. Zawodnicy zespołu Suzuki używali podczas rywalizacji opon Dunlop.