strona główna Artykuły Informacja prasowa

Artykuły Informacja prasowa

 • Auto Partner oraz Patryk Mikiciuk grają dla WOŚP!

  2023-01-25 14:04

  W ostatnich tygodniach był w rękach najlepszych specjalistów - zostało wymienione całe przednie zawieszenie oraz hamulce, został przeprowadzony pełen detailing wraz z renowacją skór i położeniem ceramiki, Mercedes dostał nowe 17-calowe felgi wraz z nowymi zimowymi oponami.

  więcej

 • Zestaw adapterów KIT 2 firmy Ravenol

  2023-01-24 09:35

  Wyróżnia go ilość adapterów w walizce i jest to najbardziej zaawansowany zestaw na rynku, ma on służyć usprawnieniu pracy w warsztatach i spowodować uproszczenie czynności przy dynamicznej wymianie oleju.

  więcej

 • Wymienniki ciepła UFI Filters na pierwszy montaż do silników elektrycznych Renault i Nissan

  2023-01-23 09:01

  Składa się on z czterech warstw przeznaczonych na olej i czterech na chłodziwo. Olej wpływa przez płytę podstawy zamocowaną bezpośrednio na zewnątrz silnika. Następnie, w konfiguracji krzyżowo-przeciwprądowej, płyny (olej i chłodziwo) poruszają się w przeciwnych kierunkach, a strumienie oleju i chłodziwa przecinają się w naprzemiennych warstwach płyt.

  więcej

 • Bezpłatny pakiet raportów historii pojazdów carVertical

  2023-01-19 13:59

  Informacje zawarte w bazie carVertical pomagają ujawnić uszkodzenia z przeszłości, korygowanie przebiegu czy ewentualną kradzież samochodu. Bardzo ważne są również archiwalne zdjęcia, liczba właścicieli oraz możliwość sprawdzenia najpopularniejszych usterek.

  więcej