strona główna Fotogalerie

Międzynarodowe Targi GasShow

Targi odbyły się w dniach 5 i 6 marca 2015 roku tradycyjnie już wraz z towarzyszącą im ekspozycją Autoservice Expo i jak zwykle zorganizowano ją w halach wystawowych warszawskiego centrum Expo XXI

Inne galerie

Ford Transit
Transit to jeden z najlepiej znanych i najczęściej spotykanych samochodów użytkowych w Europie. Bardzo szeroka oferta możliwych konfiguracji nadwozi i silników pozwala każdemu odbiorcy wybrać model, który w optymalny sposób odpowiada jego potrzebom.

Laguna
Renault Laguna Coupe budzi skrajne emocje, co prawdopodobnie jest zasługą jej wyglądu. Jedni uważają, że auto jest po prostu piękne, inni nazywają je Astonem Martinem dla ubogich.

Impreza
O tym samochodzie powiedziano i napisano już chyba wszystko. Zatem jedynie krótko przypominamy wszystko to, co sprawiło, że pojazd ten stał się motoryzacyjną legendą.

Croma
Fiat Croma drugiej generacji był dostępny w sprzedaży przez 5 lat, od 2005 do 2010 roku. Rynku nie zawojował, ale był jednym z najbardziej komfortowych i udanych modeli firmy z Turynu.

Lexus
Rodzinny sedan raczej nie kojarzy się ze sportowym autem. Tego typu pojazdy są najczęściej wybierane przez statecznych panów w średnim wieku, którym nie w głowie szaleństwa na drodze. Jednak prezentowany na zdjęciach Lexus potrafi obudzić bestię w każdym.

BMW
BMW serii 3 od dawna wyznacza standardy w segmencie premium klasy średniej. Trwająca od wielu lat rywalizacja "trójki" o rynkową dominację z Audi A4 i Mercedesem klasy C wywindowała te samochody na poziom nieosiągalny dla większości producentów.