strona główna Fotogalerie

ProfiAuto Show 2012


Inne galerie

Ford B-MAX, Škoda Rapid, VW Golf VII
Najnowsze modele samochodów osobowych Ford, Škoda i Volkswagen zaprezentowane zostały przed ich oficjalną polską premierą w salonie samochodowym firmy Ciesiółka Auto Group w Lesznie.

Automechanika 2012: światowy kongres naszej branży
Targi Automechanika 2012, poświęcone jak zwykle technice motoryzacyjnego zaplecza, zgromadziły rekordową liczbę wystawców ze wszystkich kontynentów z wyjątkiem Antarktydy.

Volkswagen Touareg
Pierwszy SUV Volkswagena zadebiutował w 2002 roku. Został on skonstruowany w ścisłej współpracy z Porsche, które produkuje jego bliźniaczy model - Cayenne.

Škoda Rapid
Po ponad dwudziestu latach przerwy Škoda Rapid powraca na europejski rynek. Zajmie w ofercie czeskiej marki miejsce między mniejszą o prawie pół metra Fabią, a większą Octavią.

Kia Soul
Kia Soul to samochód z pogranicza kilku segmentów. Może się podobać lub nie ale trzeba przyklasnąć producentowi za odwagę, bo w czasach coraz bardziej powszechnej unifikacji miał odwagę zaprojektować i - co ważniejsze - wypuścić na rynek auto inne niż wszystkie.

Mitsubishi L200
Popularność pikapów w naszym kraju ma dwie główne przyczyny. Pierwsza to specyficzne przepisy podatkowe, które przez długi czas jedynie od tego typu aut pozwalały odliczać pełną stawkę podatku VAT od ceny zakupu i paliwa. Druga przyczyna to kiepski stan wielu dróg.

ver. 2023#2