strona główna Nowości rynkowe Gama opon całorocznych Kleber
2022-05-13, ostatnia aktualizacja 2022-05-13 15:10

Gama opon całorocznych Kleber

Fot. Kleber

Na rynek trafiły dwie nowe opony całoroczne Kleber Quadraxer 3 oraz Kleber Quadraxer SUV. Marka Kleber ocenia, że w latach 2015-2025 segment opon całorocznych zwiększy się 9-krotnie.

Główną przyczyną tego trendu są zmiany klimatu powodujące wzrost średnich temperatur oraz zacierające się coraz bardziej różnice pomiędzy sezonem letnim i zimowym. Właśnie dlatego kierowcy oczekują wygodnych w użytkowaniu, niezawodnych oraz korzystnych cenowo opon, które gwarantują bezpieczeństwo jazdy przez wszystkie pory roku.

Przy opracowywaniu nowej gamy Kleber Quadraxer 3 oraz Kleber Quadraxer SUV uwzględniono dotychczasowe doświadczenie marki oraz opinie użytkowników. W porównaniu z poprzednimi generacjami nowe opony oferują znacznie wyższe osiągi w hamowaniu na mokrej oraz suchej nawierzchni, jednocześnie zachowując przy tym doskonałe osiągi na śniegu.
Opony nowej gamy są wykonane z najwyższej jakości mieszanki gumowej, przystosowanej do jazdy po śniegu. Bieżnik w kształcie litery V oraz większa liczba krawędzi zapewniają dobrą przyczepność. W porównaniu z oponami poprzedniej generacji usprawniono system odprowadzania wody, a technologia automatycznego blokowania zwiększa sztywność nowych opon i ich osiągi na suchej nawierzchni.

Opony wyposażono w łatwy do odczytania wskaźnik wyważenia i zużycia bieżnika. W rozmiarach powyżej 17 cali zastosowano również ochraniacz obręczy, który zabezpiecza przed uderzeniami bocznymi.
W nowej gamie kierowcy mają do wyboru 73 wersje rozmiarowe opony Kleber Quadraxer 3 od 15’’ do 19’’ oraz 13 wersji Kleber Quadraxer SUV od 16’’ do 20’’.
Pierwsze rozmiary z nowej gamy zostały już wprowadzone do sprzedaży, kolejne zaś będą pojawiać się na rynku sukcesywnie do września 2022 roku.


Tagi

Opony  Kleber Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023