strona główna Nowości rynkowe Delphi Product & Service Solutions ulepsza ofertę
2017-11-23, ostatnia aktualizacja 2017-11-23 12:01

Delphi Product & Service Solutions ulepsza ofertę

Fot. Delphi

Fot. Delphi

Nowe produkty Delphi, takie jak przepustnice powietrza oraz czujniki temperatury spalin o jakości OE dostarczają warsztatom nowe możliwości serwisowe.

W odpowiedzi na wyzwania stwarzane przez rozwój elektroniki w nowoczesnych pojazdach Delphi Product and Service Solutions wprowadza na rynek części zamiennych przepustnice powietrza oraz linię czujników temperatury spalin. Dodanie ich do obszernego katalogu części silnika zwiększa ofertę dostępną w Europie do 2 400 części o ponad 16 000 zastosowań.

Współpracując z producentem części OE takim jak Delphi, warsztaty, dystrybutorzy oraz pośrednicy handlowi uzyskają aktualny dostęp do technologii OE, jak również narzędzi diagnostycznych, danych serwisowych i ekspertyzy technicznej.

Nowa linia dziewięciu przepustnic powietrza o jakości OE, jako pierwsza wprowadzona przez firmę Delphi do aftermarketu, znajduje zastosowanie w pojazdach marki Citroën oraz Peugeot. Przepustnica powietrza zlokalizowana pomiędzy chłodnicą międzystopniową a turbosprężarką działa jak zawór motylkowy, dostosowując temperaturę i ciśnienie powietrza wychodzącego z turbosprężarki, przekazywanego do chłodnicy międzystopniowej, czy też z jej pomięciem.

Firma Delphi wprowadziła także nową linię czujników temperatury spalin jakości OE, wyposażonych w platynowe, rezystywne urządzenie pomiaru temperatury. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie stabilnej wydajności w szerokim zakresie temperatur (–40°C do 1500°C), jak również niezwykle szybki czas aktywacji – skok do 300°C zajmuje 11 m/s. Nowa linia obejmuje ponad 400 zastosowań, w tym BMW, Fiat, Ford, Mercedes i Volkswagen.

 • 2017-12-01 23:04

  qwe

  marcin

  U nas planujemy w warsztacie uzupełnienie sprzętu z nowym rokiem. Gdzieś można znaleźć cenniki tych czujników temperatury spalin? Powoli kosztorysy szykuję

  skomentuj

 • 2017-12-27 11:00

  zamówienie

  pankracy

  Handlowiec z hurtowni mi o tym mówił, trzeba będzie zrobić zamówienie i zobaczyć co to warte

  skomentujWasi dostawcy

Podobne

Polecane