strona główna Fotogalerie

Kalendarz Pirelli 2010

opis 1

Inne galerie

BMW
BMW serii 3 od dawna wyznacza standardy w segmencie premium klasy średniej. Trwająca od wielu lat rywalizacja "trójki" o rynkową dominację z Audi A4 i Mercedesem klasy C wywindowała te samochody na poziom nieosiągalny dla większości producentów.

Jeep Grand Cherokee
Jeep Grand Cherokee to połączenie samochodu terenowego i luksusowego. Rano można dotrzeć nim błotnistą drogą do domku w lesie lub przywieźć przyczepę z łodzią nad jezioro. A wieczorem bez kompleksów zaparkować pod operą wśród luksusowych limuzyn.

BMW x6
Model X6 okazał się wielkim rynkowym hitem producenta z Monachium, który szturmem zdobył rynki na wszystkich kontynentach.

Citroen C5
Citroen C5 rywalizuje w bardzo trudnym i mocno obsadzonym segmencie rynku. Jego pierwsza generacja, która zastąpiła model Xantia, odniosła sukces. Obecna, druga, generacja kontynuuje te tradycje.

Gala Mistrzów Warsztatu 2012
Uroczyste spotkanie w Karpaczu

Reifen 2012 - czarne święto
Międzynarodowe Targi Opon to impreza, która odbywa się co dwa lata. Przez trzy dni, od 5 do 8 czerwca, niemieckie Essen było najważniejszym miastem w Europie, przynajmniej dla osób związanych z branżą oponiarską i warsztatową. Wśród ponad 19 tysięcy odwiedzających był również stały współpracownik Au