strona główna Fotogalerie

Mitsubishi L200


Inne galerie

Museo Nazionale dell'Automobile
Narodowe muzeum samochodów w Turynie powstało oficjalnie w 1960 roku jako kontynuacja prywatnych galerii pojazdów zabytkowych włoskich rodzin związanych głównie z koncernem FIAT.

Złote medale MTP
Jedenaście produktów zostało uhonorowanych w konkursie o Złoty Medal MTP Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Tip-Topol Tour
Akcja Tip-Topol Tour 2013 została przygotowana z okazji 25-lecia istnienia tej firmy na polskim rynku. Zgodnie z harmonogramem cyklicznych spotkań, po Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy i Gdańsku, przyszła kolej na Wrocław.

Dzień na wyścigach w Porto
Wyścigi formuły WTCC (World Touring Car Championship, Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych), następnej pod względem sportowego prestiżu po F1, rozgrywane są od 1987 roku.

Mistrzostwa świata w blacharstwie samochodowym
Tegoroczna olimpiada blacharstwa samochodowego, której finał rozegrano z początkiem lipca w Lipsku stała na najwyższym światowym poziomie, gdyż zawodnicy naprawiali samochody BMW sprzętem Car-O-Liner.

13. Targi Inter Cars
Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów zorganizowane przez firmę Inter Cars potwierdziły, że jest to największa i najciekawsza impreza motoryzacyjnej branży nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

ver. 2023#2