strona główna Nowości rynkowe Nakolanniki marki Snickers Workwear
2017-06-05, ostatnia aktualizacja 2017-06-05 06:00

Nakolanniki marki Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Firma Snickers Workwear oferuje wentylowane nakolanniki 9112 D3O Lite i spodnie robocze.

Nakolanniki 9112 D3O Lite wykonano z miękkiego, a zarazem mocnego i odpornego na przecięcia tworzywa D3O. Dzięki ergonomicznym, zakrzywionym kanalikom powietrznym ochraniacze indywidualnie dopasowują się do kształtu kolan, umożliwiając równomierne rozłożenie nacisku i amortyzację. Jednocześnie nakolanniki zachowują elastyczność w trakcie chodzenia. Ich kształt zabezpiecza stawy przed urazami i sprawia, że wykonywanie zadań wymagających częstego klękania jest mniej męczące. Model formowany jest wtryskowo, dzięki czemu zyskuje wysoką trwałość.

Komfort pracy latem zwiększa stosowanie nakolanników 9112 D3O Lite w zestawie z lekkimi spodniami roboczymi LiteWork 6206 z systemem zapobiegającym przesuwaniu się ochraniaczy i specjalnymi wzmocnieniami w części kolanowej. Spodnie wykonano w zapobiegającej nadmiernemu poceniu się technologii 37,5. Osadzone we włóknie aktywne cząstki reagują na ciepło ciała oraz przechwytują i uwalniają opary wilgoci utrzymując optymalny mikroklimat skóry. Lekko profilowane nogawki i rozciągliwy klin pozwalają na dopasowanie do ciała i pełną swobodę ruchu podczas wykonywania pracy.

Spodnie mają łatwo dostępne worki kieszeniowe z komorami na suwak, zamykane kieszenie oraz pętle na narzędzia. Oferowane są w rozmiarach od 44 do 64 i w kolorach czarnym, khaki i navy blue.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane