strona główna Aktualności Technologia 37.5
2017-07-05, ostatnia aktualizacja 2017-07-05 06:00

Technologia 37.5

Fot. Snickers Workwear

Fot. Snickers Workwear

Snickers Workwear oferuje ubrania robocze wykonane w zapewniającej komfort termiczny technologii 37.5.

Podczas produkcji jest wykorzystywana tkanina poliestrowa o udoskonalonych właściwościach chłodzenia, wentylacji i absorpcji wilgoci. W rezultacie ubranie pozwala utrzymać idealną wilgotność i mikroklimat przy skórze, a także optymalną temperaturę ciała podczas zwiększonego wysiłku lub pracy w wysokich temperaturach.

Podstawą technologii 37.5 jest zastosowanie w tkaninach cząstek pochodzących z piasku wulkanicznego i węgla z łupin orzecha kokosowego. Trwale osadzone we włóknach mikroskopijne cząstki wykorzystują energię promieniowania podczerwonego organizmu do przechwytywania i uwalniania pary wodnej. Oznacza to, że im bardziej rozgrzany jest użytkownik, tym intensywniej odprowadzana jest wilgoć. Technologia 37.5 w pierwszej kolejności zapobiega poceniu się, co zwiększa komfort i wydajność pracownika.

Przykładem ubrań wykonanych w technologii 37.5 są spodnie robocze LiteWork 6206 i piratki LiteWork 6103. Chronią one ciało przed przegrzaniem, a krój z profilowanymi nogawkami i elastycznym klinem w kroku sprawia, że idealnie dopasowują się do sylwetki. Ryzyko rozerwania zminimalizowano dzięki użyciu odpornej na przedarcia tkaniny rip-stop i elastycznej cordurze. Dodatkowo umieszczone z boku panele absorbują naprężenia materiału i zwiększają wytrzymałość spodni. By maksymalnie chronić kolana, zakładki w kieszeniach na nakolanniki zostały powiększone, co pozwala na utrzymanie ich w optymalnej pozycji.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane