strona główna Fotogalerie

Volkswagen Touareg


Inne galerie

Ford B-MAX, Škoda Rapid, VW Golf VII
Najnowsze modele samochodów osobowych Ford, Škoda i Volkswagen zaprezentowane zostały przed ich oficjalną polską premierą w salonie samochodowym firmy Ciesiółka Auto Group w Lesznie.

Automechanika 2012: światowy kongres naszej branży
Targi Automechanika 2012, poświęcone jak zwykle technice motoryzacyjnego zaplecza, zgromadziły rekordową liczbę wystawców ze wszystkich kontynentów z wyjątkiem Antarktydy.

Škoda Rapid
Po ponad dwudziestu latach przerwy Škoda Rapid powraca na europejski rynek. Zajmie w ofercie czeskiej marki miejsce między mniejszą o prawie pół metra Fabią, a większą Octavią.

Kia Soul
Kia Soul to samochód z pogranicza kilku segmentów. Może się podobać lub nie ale trzeba przyklasnąć producentowi za odwagę, bo w czasach coraz bardziej powszechnej unifikacji miał odwagę zaprojektować i - co ważniejsze - wypuścić na rynek auto inne niż wszystkie.

Mitsubishi L200
Popularność pikapów w naszym kraju ma dwie główne przyczyny. Pierwsza to specyficzne przepisy podatkowe, które przez długi czas jedynie od tego typu aut pozwalały odliczać pełną stawkę podatku VAT od ceny zakupu i paliwa. Druga przyczyna to kiepski stan wielu dróg.

Volkswagen Golf
Samochód, którego prawie nikomu nie trzeba przedstawiać. Nie bez powodu klasa aut kompaktowych przez wiele lat była nazywana klasą Golfa. Niezależnie od tego jak bardzo starali się konkurenci, Golf zawsze był tak samo dobry jak oni... lub odrobinę lepszy.


ver. 2023