2014-05-12, ostatnia aktualizacja 2014-05-12 06:45

Na dobry początek...

wyposażenie warsztatów

Marcin Cibis

S-A-M

Prestiż ważny jest już na starcie

Podstawą funkcjonowania serwisu ogumienia są wyważarka i montażownica. Na rynku dostępne są różne typy tych urządzeń przy bardzo zróżnicowanych ich cenach i różnej renomie. Każdy produkt z pewnością znajdzie nabywcę, lecz kwestią wartą uwagi w momencie zakładania własnego warsztatu jest prestiż i przyszły poziom oferowanych usług warsztatowych. Jest to szczególnie ważne, ponieważ wraz ze zmieniającym się rynkiem usług motoryzacyjnych w Polsce rosną potrzeby i świadomość klientów, którzy przywiązują coraz większą wagę do urządzeń obsługujących ich pojazdy. W związku z tym rośnie również rozpoznawalność marek sprzętu warsztatowego i przyzwyczajenie do marki wybranej, nad czym też warto zastanowić się przy zakupie tego rodzaju produktów.

Polecana przez firmę S-A-M marka Corghi posiada w swojej ofercie urządzenia będące idealną odpowiedzią na dzisiejsze zapotrzebowanie rynkowe. Wybór modeli wyważarek i montażownic Corghi jest duży. Dla początkujących, a także i dla bardziej doświadczonych serwisantów mogę polecić zestaw: montażownicę A224 z dużym zakresem szczęk do 26" oraz wyważarkę EM9380 z wskaźnikiem laserowym. Obsługa tych urządzeń jest intuicyjna, cena przystępna, a jakość pozwala pracować bez problemów przez wiele sezonów.

Użytkownikom Corghi zapewniamy na każdym etapie działalności profesjonalny dobór produktów oraz opiekę posprzedażową, która dotyczy nie tylko sprawnego serwisowania zakupionych urządzeń, ale również doradztwa w zakresie rozwoju warsztatu. Wiele punktów usługowych i serwisów ogumienia uczestniczy w programie lojalnościowym "Klub Corghi", przynoszącym wielowymiarowe korzyści jego członkom. Należy do nich również standaryzacja stanowisk pracy, ponieważ już sam czerwony kolor maszyn z charakterystycznym żółtym napisem "Corghi" zapewnia w połączeniu z reklamą zewnętrzną rozpoznawalność warsztatu. Ponadto oferta Corghi nie ogranicza się tylko do produktów standardowych, lecz można w niej znaleźć także światowe nowości, zachwycające myślą techniczną. Nie bez znaczenia jest przecież fakt, że Formuła 1, WRC oraz wiele światowych marek ściśle współpracuje z Corghi. Nasze nowości to: R.E.M.O. – pierwsze na świecie bezdotykowe maszyny do badania geometrii. Ciekawą propozycją jest też wyważarka EyeLight z intuicyjną obsługą poprzez wygodny monitor dotykowy z pomiarem koła za pomocą czujników laserowych i jego rewolucyjnym badaniem 3D. Kolejna nowość to Master Code – pierwsza w pełni automatyczna montażownica do kół samochodowych w technologii bezłyżkowej. Wyposażona jest w dowolnie konfigurowalny, ergonomiczny panel sterowania wraz z ekranem dotykowym, automatyczne smarowanie stopki opony. Może współpracować z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak czujnik temperatury, inflatron, miernik głębokości bieżnika oraz system TPMS.

wyposażenie warsztatu

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane