2014-05-12, ostatnia aktualizacja 2014-05-12 06:45

Na dobry początek...

wyposażenie warsztatów

Janusz Światłowski

Tesam

Hydrauliczny ściągacz wtryskiwaczy

Narzędzie oznaczone w naszym katalogu numerem S0000216 służy do szybkiego i prawidłowego demontażu wtryskiwaczy CDI, HDI common rail – coraz bardziej rozpowszechnionych w samochodach z silnikami wysokoprężnymi. Wyciąganie wtryskiwacza za pomocą mobilnego zespołu hydraulicznego silnika i pompy zapobiega uszkodzeniom tego podzespołu oraz jego gniazda w głowicy. Jest przy tym metodą prostą, niezawodną i bardzo efektywną.

Duża uniwersalność wspomnianego zestawu pozwala na jego zastosowanie przy naprawach silników zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych. Dodatkowe zalety ściągacza S0000216 to duża oszczędność czasu i satysfakcja z uzyskiwanych efektów, także bardzo ważna w każdym dobrym warsztacie samochodowym.

Ściągacz S0000216 można sukcesywnie rozbudowywać dodatkowymi elementami przystosowanymi do innych typów silników i modeli samochodów, jak również wzbogacać posiadany zestaw adapterami do podwójnego mocowania wtryskiwacza, np. w silnikach HDI S0001034; CDI, HPI S0000723. Wszystkie narzędzia firmy Tesam są ze sobą kompatybilne, co sprawia, że można dowolnie uzupełniać zestaw podstawowy o kolejne adaptery obsługujące nowe marki samochodów. Przystępne ceny poszczególnych elementów pozwalają rozwijającemu się warsztatowi systematycznie poszerzać ofertę swoich usług.

wyposażenie warsztatu

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane