2014-05-12, ostatnia aktualizacja 2014-05-12 06:45

Na dobry początek...

wyposażenie warsztatów

Adam Widera

Italcom

Ogumienie, diagnostyka, geometria

Warsztatom rozpoczynającym działalność w tym sektorze motoryzacyjnych usług proponujemy linię urządzeń Dunlop Garage Equipment. W jej skład wchodzą wyważarki, montażownice, podnośniki i kompresory.

Za wyborem tego typu urządzeń przemawiają dwa istotne czynniki. Po pierwsze, rozpoznawalna marka, jaką z pewnością jest Dunlop Garage Equipment. Rozpoznawalność ta przekłada się bowiem na klienta końcowego, który, mając do wyboru wykonanie usługi w wielu warsztatach, z pewnością zaufa serwisowi kojarzącemu się ze znaną marką. Drugi czynnik, często decydujący zwłaszcza w nowo otwieranych warsztatach, to cena. Maszyny Dunlop Garage Equipment to właśnie połączenie bardzo przyzwoitej jakości z niską ceną.

Przy wyborze tej linii urządzeń warsztat otrzymuje wsparcie marketingowe w postaci darmowego banneru, szyldu reklamowego, ubrań roboczych, kalendarzy czy też materiałów biurowych z logo producenta, czyli Dunlop Garage Equipment.

Wiemy z naszych dotychczasowych doświadczeń, że wiele warsztatów po pewnym czasie rozszerza zakres swojej działalności, a co za tym idzie – rozbudowuje swoje zakłady i wprowadza dodatkowe wyposażenie stanowisk pracy. Dalszy rozwój jest często wymuszany przez sam rynek. Aktualnie obserwujemy radykalny wzrost zainteresowania urządzeniami takimi, jak G-scan, służącymi do diagnostyki pojazdów azjatyckich, a zwłaszcza koreańskich. Zapewne związane jest to z faktem zakończenia okresu serwisowania w ASO pojazdów, których sprzedaż w ostatnich latach była i nadal jest na wysokim poziomie, takich jak Kia, Hyundai, Nissan itd. Perspektywę rozwoju widzimy także w usługach związanych z geometrią kół pojazdów osobowych i ciężarowych, gdyż świadomość możliwych do uzyskania oszczędności paliwa i opon wydaje się wśród polskich użytkowników rosnąć.

wyposażenie warsztatu

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane